E35C4A11 D47B 4740 BB54 EC35DDCC1E0E.
Par
Nicotesteur@06
Appareil photo
Apple iPhone 11 Pro
Objectif
iPhone 11 Pro back triple camera 4.25mm f/1.8
Focale réelle
4mm
Focale (equ. 35mm)
26mm